Sipariş Sürecimiz Aşağıdaki Adımlardan Oluşmaktadır …

Tüm siparişlerinizi online alışveriş sitemiz www.pekshop.com üzerinden yapabilirsiniz.

Ürünlere / Kategorilere tıkladığınızda otomatik olarak online mağazamıza yönlendirileceksiniz.

www.pekshop.com da bulunan metin kutucuklarına; İsim ve tarih detaylarınızı, istediğiniz yazı değişimlerinizi metin kutucuklarına yazın.

Unutmayın ki her ürün size özel olarak tasarlanıp hazırlanabilir, açıklamalar kısmını mutlaka okuyun”

Parti tarihinize 5 günden az bir zaman kaldı ise satın almadan önce yetişip yetişmeyeceği konusunda bizimle irtibata geçin.

Sitemizdeki modeller üzerinden siparişlerinizi max 4 iş günü sonrasında kargoya teslim etmiş oluyoruz..

Ürünlerinizi Kavacık ofisimizden elden teslim alma imkanınız var ise kargo beklemeyeceğinizden ürünlerinizi en geç 4 iş gününde teslim alabilirsiniz.

Sipariş verildikten ve ödeme yapıldıktan sonra tasarım ekibimiz belirttiğiniz detaylar doğrultusunda size özel tasarım çalışmalarına başlayacaktır. Size özel hazırlanmış ürün görselleri baskı öncesinde onayınız için tarafınıza mail atılacaktır. Onayınız sonrasında ürünlerinizin baskı aşamasına geçilecektir. Ödemenizi havale – eft yolu ile yapacak iseniz, sizin için özel hazırlanmış ürün görsellerine onay verdikten hemen sonra baskı öncesi yapabilirsiniz.

Renk değişikliği talebiniz var ise, istediğiniz renk konseptinizi tasarim@pekshop.com a mail atmanız gerekmektedir. Tasarım ekibimiz renk değişikliğinizi çalışarak size özel tasarım çalışmalarına başlayacaktır. Renk değişikliği talebinizi sipariş verilen gün içerisinde mail atmaz iseniz mevcut renkte tasarım çalışmalarınız başlayacaktır. Unutmayın ; sitemizdeki modeller haricinde konseptler ve renk değişikliği talepleriniz min 200 TL ve üzeri siparişler için yapılabilmektedir.

Renk değişikliği çalışmaları zaman alacağından, ürünlerin gereken parti tarihinize yetişip yetişmeyeceği konusunda lütfen önceden bilgi alınız.
Bilgi için whatsapp ya da tel: 0535 645 74 14